HR PRES KONFERENCIJA „UČITELJI I NASTAVNICI BUDUĆNOSTI“

PREDSJEDANJE REPUBLIKE HRVATSKE VIJEĆEM EUROPSKE UNIJE

HR PRES TIM

HR PRES KONFERENCIJA „UČITELJI I NASTAVNICI BUDUĆNOSTI“

prof. dr. sc. Branka Ramljak

Državna tajnica
evica.krepela@mzo.hr

prof. dr. sc. Blaženka Divjak

Ministrica znanosti i obrazovanja
kabinet@mzo.hr

prof. Lidija Kralj

pomoćnica ministrice
lidija.kralj@mzo.hr

Ana Tecilazić Goršić

Predsjedavajuća sastankom ravnatelja uprava za visoko obrazovanje
ana.tecilazicgorsic@mzo.hr

Katarina Grgec

Predsjedavajuća sastankom ravnatelja uprava za opće obrazovanje, Predsjedavajuća sastankom ravnatelja uprava za strukovno obrazovanje i osposobljavanje
katarina.grgec@mzo.hr

Ana Jerković

Koordinatorica HR PRES tima
ana.jerkovic@mzo.hr

Mateja Maljuga

DG HE & PRES KONFERENCIJA
mateja.maljuga@mzo.hr

Mirjana Vila

DG HE & PRES KONFERENCIJA
mirjana.vila@mzo.hr

Ana Dragičević

DG HE & PRES KONFERENCIJA
ana.dragicevic@mzo.hr

Petra Reiner

DG HE & PRES KONFERENCIJA
petra.reiner@mzo.hr

Davorka Schmidt

DGVT & PRES KONFERENCIJA
davorka.schmidt@mzo.hr

Vedrana Šenjug Užarević

DGVT & PRES KONFERENCIJA
vedrana.senjuguzarevic@mzo.hr

Ana Džepina

DG Schools & PRES KONFERENCIJA
ana.dzepina@mzo.hr

Magdalena Pavičić

DG Schools & PRES KONFERENCIJA
magdalena.pavicic@mzo.hr

Konferencija o učiteljima i nastavnicima budućnosti središnji je događaj hrvatskog predsjedanja u području obrazovanja i osposobljavanja, a sufinanciran je sredstvima Europske komisije. Sudionici će biti ravnatelji uprava za sve razine obrazovanja država članica, članovi radnih skupina ET 2020, europske organizacije i savjetodavna tijela, učitelji i nastavnici.